fbpx

Fotoalbum PRO – zdjęcia w luksusowej oprawie

Fotoalbum albo fotoksiążka, to nieodzowny element każdej fotograficznej pamiątki z dnia ślubu. Ponieważ dobrymi rzeczami należy się chwalić, śpieszę z przedstawieniem doskonałego produktu, który znajduje się w mojej ofercie. Pełna nazwa brzmi Complete Fotoalbum PRO i jest to rzecz od początku do końca warta poświęcenia jej uwagi.

Ponieważ dobrymi rzeczami należy się chwalić, śpieszę z przedstawieniem doskonałego produktu, który znajduje się w mojej ofercie. Pełna nazwa brzmi Complete Fotoalbum PRO i jest to rzecz od początku do końca warta poświęcenia jej uwagi.

Ponieważ dobrymi rzeczami należy się chwalić, śpieszę z przedstawieniem doskonałego produktu, który znajduje się w mojej ofercie. Pełna nazwa brzmi Complete Fotoalbum PRO i jest to rzecz od początku do końca warta poświęcenia jej uwagi.

Album, jak już z pewnością dało się zauważyć na zdjęciach, występuje w komplecie z opakowaniem. I od tego elementu zestawu zaczniemy. Opakowanie robi imponujące wrażenie. Przy albumie o wymiarach 30×20 cm jest sporych rozmiarów i wygląda na bardzo solidne. Jak wszystkie produkty służące do prezentacji zdjęć, które mam w ofercie, zostało wykonane ręcznie, w dużej części z drewna. Oprawa jest identyczna jak w przypadku albumu. Na tym przykładzie mamy do czynienia z bardzo elegancką ekologiczną skórą oraz tkaniną o wyrazistej fakturze. Wierzch pudełka zdobią trzy okienka z fotografiami, identyczne jak na okładce albumu, dzięki czemu całość jest bardzo spójna. Rozkład okienek może być różny. Jest możliwość ozdobienia tylko jednym czy dwoma, rozmieszczonymi na środku, z boku lub na dole okładki. Okładka może pozostać też bez zdobień, całkowicie gładka.

fotoalbum fotoksiążka
fotoalbum zdjęcia ślubne
fotografia ślubna fotoksiążka

Dalszy ciąg pozytywnych wrażeń następuje po otwarciu pudełka. Wnętrze wykończone jest tą samą tkaniną, która zdobi boki opakowania. Znajdziemy tam oczywiście album, a w oddzielnej przegródce nośnik USB 3.0, na którym można umieścić fotografie w wersji elektronicznej. Elegancja i spójność od początku do samego końca. Błyszczący niczym chrom pendrive wykończony jest tkaniną zastosowaną przy pudełku. Dbałość o takie detale naprawdę cieszy i zasługuje na uznanie. Warto też docenić fakt, że nośnik w przegródce zabezpieczony jest elegancką tasiemką, kolorystycznie dopasowaną do wnętrza opakowania.

fotoalbum zdjęcia ze ślubu
Wnętrze opakowania składa się z dwóch komór. W głównej znajduje się nasz album,
    mała natomiast zawiera nośnik USB 3.0 zabezpieczony tasiemką.
Zachwycająca dbałość o szczegóły – pendrive wykończony tkaniną identyczną jak we          wnętrzu i na bokach opakowania albumu.

Najwyższy czas zajrzeć do albumu. Po otwarciu widzimy wewnętrzną okładkę w kolorze delikatnego kremu, którą możemy ozdobić dowolnym napisem. W zależności od tego, jakiego rodzaju fotografie zawiera, mogą to być imiona nowożeńców i data ślubu, imię i nazwisko osoby fotografowanej, jeśli w albumie znajdują się zdjęcia z sesji indywidualnej lub inny dowolny tekst. Napis jest grawerowany, dzięki temu wygląda to jeszcze bardziej elegancko.

Przejdźmy jednak do tego co w albumach najważniejsze – papier i zdjęcia. Zastosowany Fuji Silk, czyli papier jedwabisty, na którym fotografie są naświetlane, ma delikatną, przyjemną w dotyku fakturę. Nie odbija światła, oglądanie zawartości albumu jest więc bardzo komfortowe. Zdjęcia wyglądają naturalnie, mają delikatny kontrast i przyjemne kolory. Zarówno dla fotografa jak i klienta bardzo istotne jest odwzorowanie barw. Tutaj jest naprawdę wierne. Równie pięknie prezentują się zdjęcia czarno-białe.

Papier z naświetlonymi fotografiami jest naklejany na przekładki o gramaturze 800 g/m2. Jest więc solidnie i mamy zapewnioną wytrzymałość w ten sposób powstałych kart. Rozkładówki otwierają się całkowicie na płasko. To daje nam możliwość projektowania ich w dowolny sposób i pozwoli w pełni cieszyć się znajdującymi się na nich fotografiami. Album może zmieścić od 10 do 40 rozkładówek, które możemy wypełnić zdjęciami w różnych rozmiarach.

Grawer na wewnętrznej okładce dodaje uroku i elegancji.
Jedwabisty papier Fuji powoduje, że zdjęcia mają przyjemny kontrast i wiernie odwzorowane kolory. Idealny do oglądania w każdych warunkach.
Czarno-białe czy w kolorze, zdjęcia prezentują się pięknie.

Nie ma nic złego w oglądaniu zdjęć na monitorze komputera czy nawet ekranie telefonu. Najważniejsze, aby cieszyły nasze oczy. Faktem jednak jest, że najbardziej odpowiednim miejscem dla fotografii, szczególnie tych najważniejszych dla nas, jest dobry papier zawarty w eleganckiej, trwałej formie. Dopiero w takiej postaci pozwolą w pełni docenić swój urok. Z tego też względu zdecydowałem się na umieszczenie przekroju swojego portfolio w Fotoalbumie PRO w zestawie z pudełkiem. Jest to produkt absolutnie elegancki i trwały, przyjemny tak w dotyku jak i dla oka. Zdecydowanie efektowny, wręcz luksusowy. Zdjęcia wyglądają pięknie i dopiero w takiej postaci ogląda się je z najwyższą przyjemnością. Natomiast wykonane ręcznie, spójne w oprawie i kolorach pudełko jest nie tylko pięknym uzupełnieniem, ale też pozwoli chronić nasz album przez wiele lat.

Reasumując, będąc w pełni zadowolonym posiadaczem Fotoalbumu PRO z ogromną przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam go swoim Klientom. I mam nadzieję, że Państwo również niedługo będziecie mogli cieszyć się tym zestawem wraz z fotografiami, które dla Was wykonam.

Wszystkie fotografie zamieszczone w powyższym artykule zostały wykonane przez autora tekstu i są chronione prawem autorskim.